UUS

VIVIN Sõnumitega puuderküünla komplekt kinkekarbis 2x160g

VIVIN Sõnumitega puuderküünla komplekt kinkekarbis 2x160g

31.80

Laos
Kuumakse al. 5.41 / 6 kuud

31.80

Vivin puuderküünalde kinkekomplektis on sõnumiga puuderküünal ja täitepakid – nii saab sõnumiga küünlaklaasi taaskasutada uuesti ja uuesti.
Kinkekarbis komplekt sisaldab – sõnumiga 160g puuderküünal + 330g Must mesi täitepakk ja KINGITUSEKS kaasa Diamond dust täitepakk 330g.
Puuderküünlad on erilised küünlad aga veelgi erilisemaks muudavad need armsad sõnumid.
Sõnumid nagu “Armastan” “Parim Sõbranna” “Oled parim”  ja “Kõige kallim” lisavad sügavust ja tähendust igale sõbrapäeva hetkele.

Iga sõber on hindamatu väärtusega! ❤️ Pea teda meeles küünlaga, mis tuletab sind meelde iga kord kui ta süütab küünla!

Kuidas meie küünlad valmivad?

Kõik VIVIN tooted valmisatakse käsitsi, kasutades kõrgkvaliteetset taimset küünlavaha ja ainult premiumklassi (IFRA sertifitseeritud) aroomiõlisid. VIVIN küünaldes kasutatav taht on puuvillane, et põlemine oleks puhas, toksiinivaba ja allergeenivaba.

Kõikides täitepakkides on kaasas 2 jalaga küünlatahti, mis on mõeldud küünlaanumate taaskasutamiseks.

OLED PARIM / Šampanja Rabarber: Eksklusiivne kombinatsioon värskusest ja luksusest, sobib suurepäraselt erilisteks hetkedeks.
PARIM SÕBRANNA / Must Mesi: Magus ja rikkalik magusam aroom, mis on samas ka müstiline ja õrna tubaka noodiga.
ARMASTAN / Sidrunhein Ingver: Värskendav tsitruseline lõhn, mis toob ruumi elavaks ja energiliseks.

Puhasta

Teeni kuni 32 punkti.

Kirjeldus

Kõik VIVIN tooted valmisatakse käsitsi, kasutades kõrgkvaliteetset taimset küünlavaha ja ainult premiumklassi (IFRA sertifitseeritud) aroomiõlisid. VIVIN küünaldes kasutatav taht on puuvillane, et põlemine oleks puhas, toksiinivaba ja allergeenivaba.

Puuderküünal/ pulberküünal on läbipaistvas klaasanumas(mõõdud 8x9cm). Puuderküünlad on lõhnastatud kõrgkvaliteetsete aroomiõlidega (mis omavad IFRA sertifikaati) ja valmisatud taimsest vahast  – seetõttu ei eraldu põlemisel kahjulikke aineid ning see põleb 60% puhtamalt kui teised küünlad, ei tahma ega tossa. See tõesti on nii hea!

Kasutamine: See on imelihtne! ♥ Esimene küünla põletamise kord on alati kõige olulisem. Veenduge, et küünlataht oleks küünla keskel! Põletage küünalt järjest, kuni kogu pealispinna sulamiseni. See tagab küünla pikema ja ühtlase põlemise. ♥ Lõigake taht enne küünla süütamist 1cm pikkuseks. Liiga pikk taht põhjustab liiga suure leegi, tekitab suitsu ja tahma. Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht (nt. küünla kustutajaga) sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti. Jälgige, et taht jääks küünla keskele. ♥ Ärge põletage küünalt järjest üle 4 tunni. Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel ja eemal süttida võivatest esemetest. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel – klaas võib kuum olla. ♥Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta.

Lisainfo

Bränd

Kogus

Tüüp

OLED PARIM / Šampanja Rabarber + ARMASTAN / Sidrunhein Ingver, OLED PARIM / Šampanja Rabarber + PARIM SÕBRANNA / Must Mesi

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Pure Cosmetics Eesti reward points:

  • For creating new user = 50 points
  • For writing a review = 5 points
  • For every spent 1€ = 1 point
  • You can use points for discount: 20 points = 1€
  • Points expire after 30 days

A link to set a new password will be sent to your email address.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up