Alates 75€ sisselogitud kasutajatele tasuta transport

Meist

Pure Cosmetics Eesti

Meil on siiralt hea meel, et olete jõudnud Pure Cosmetics Eesti lehele!

Meie e-poest leiate kvaliteetsed ning looduslikud ilutooted, mille oleme hoolikalt oma sortimenti valinud. Teeme koostööd imeliste ning kvaliteetsete brändidega, kes on puhta ilu vastu sama kirglikud nagu meie. Ja nagu te kindlasti ise ka veendute, pakuvad nad ka suurepäraseid tooteid! Kui me ütleme puhas kosmeetika, siis peame silmas: nahahooldus, juuksehooldus, jumestus, kehahooldus, kodukaubad, lastetooted ja paljud erinevad ilutarvikud.

Kuidas see kõik algas?

Nagu sageli juhtub, ajendas ka meid seda teekonda alustama täitmata vajadus. Nägime, et Eesti turul puudub ettevõte, kelle valikust leiaks vaid kvaliteetse ning puhta koostisega brändid. Saime aru, et paljud lihtsalt ei paistnud sellest hoolivat ning toodete päritolu ja sisu oli sageli mõistatus. Sellest saigi alguse idee luua Pure Cosmetics Eesti e-pood, mis koondaks kokku kõik võimalikult puhtad ja põnevad tooted, tootjad ning brändid ühte kohta. Sõna “Pure” tuleb inglise keelest ning seda võib eesti keelde tõlkida väga mitmeti- puhas, selge, ehe, lisanditeta, rikkumata ning naturaalne.

Võtsime ühendust brändidega, kes jagasid meie kirge planeedi ja selle tuleviku vastu. Meid hämmastas seal leiduvate kaubamärkide hulk ja nende pakutavate toodete kvaliteet. Just need samad tootjad inspireerivad meid päevast päeva oma ettevõtlikkuse ja pühendumisega.

Pure Cosmetics e-poest leiad nii kodumaised brändid kui ka Euroopa ning USA puhta kosmeetika tootjate paremiku. Pure Cosmetics eesmärgiks on pakkuda Eestis suurimat ning parimat valikut looduslikke, kvaliteetseid ja puhta koostisega kosmeetikatooteid!

Ja lõpetuseks võtaksin meie tegemised kokku järgmise mõttega: “Ilu ei ole midagi tehislikku, sünteetilist ning kunstlikku – see peitub tasakaalus, sisemises säras, heas enesetundes ning naturaalsuses. Üheskoos võtame endale kohustuse muuta ilutööstust paremaks. Ühendame jõud ja muudame puhta ilu reegliks, mitte erandiks!”