UUS

VIVIN Kristall ruumilõhnastaja Sidrunhein Ingver parfüüm täitepudel 10ml

VIVIN Kristall ruumilõhnastaja Sidrunhein Ingver parfüüm täitepudel 10ml

6.00

Laos

6.00

Tilguta 5-10 tilka parfüümi kristallidele, olenevalt kui tugevat lõhna sa soovid.

Tilguta lõhna lisaks, kui lõhn hakkab kaduma. Kui soovid vahetada lõhna, siis leota kive puhtas vees 2-3 tundi, kuivata kivid ja tilguta uus lõhn kuivadele kividele. Tugevama lõhna saamiseks aseta Vivin lõhnastaja paber klaasi põhja. Tilguta paberile 10-20 tilka.

Sidrunhein Ingver  Värske lõhn, mis seob sügavamates kihtides kokku sidrunheina, vürtsika ingveri, riivitud muskaatpähkli aroomid.

Saadavus: Laos
Osta see toode, ning teeni 6 punkti!

Kirjeldus

Kasutamine: 

  1. Aseta kivid klaasi  – endale meelepärasel viisil.
  2. Tilguta lõhna   – Tilguta 5-10 tilka parfüümi kristallidele, olenevalt kui tugevat lõhna sa soovid.
  3. Naudi aroomi  – Tilguta lõhna lisaks, kui lõhn hakkab kaduma. Kui soovid vahetada lõhna, siis leota kive puhtas vees 2-3 tundi, kuivata kivid ja tilguta uus lõhn kuivadele kividele.

Roosa kvarts on peamine südamekeskuse ja armastusekivi. On puhta tingimusteta armastuse kristall, toob su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet.  Annab lootust ja usku, ravib hingehaavu ja leevendab stressi ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Emotsioonide tervendajana kujundab su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustab emotsioone ja tundeid. (Kõik mis vajalik uudseks aroomiteraapiaks), mida saab kividele kanda, et need eraldaksid meelidvat aroomi.

Smaragd on lootuse, usu ja armastuse sümbol. Tarkuse- ja harmooniakivina ühendab mõistuse ja südame. Loob silla kahe armastava inimese vahel, hoides armastust ja truudust. Aitab su soovidel saada reaalsuseks. Energeetilised omadused : võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja. Rahustab emotsioone ja tasakaalustab meeli.
Küllusekivina aitab soovidel reaalsuseks saada, tõmbab ligi soovitut ja võimendab rahavooge. Kingib sulle loovuse, vestlemisoskuse ja organiseerimisvõimed.

Ametüstil on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada rahutut meelt ja tasakaalustada emotsioone. Ametüst on väga hea valu leevendamiseks, kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks, argimuredest ja süütunnetest vabastamiseks, raskete emotsionaalsete olukordade leevendamiseks. Ametüst aitab sinusse tuua rahustavaid, vaigistavaid ja stressimaandavaid energiaid. Ametüstil on mitmekülgne jõud mis aitab tuua sinu ellu soovitut.

Lumehelbe obsidiaan on ülitugev õnnekristall, mis suudab ligi kutsuda nii rahalist kui armastuse õnne.

Lisainfo

Bränd

Kogus

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Pure Cosmetics Eesti reward points:

  • For creating new user = 50 points
  • For writing a review = 5 points
  • For every spent 1€ = 1 point
  • You can use points for discount: 20 points = 1€
  • Points expire after 30 days

A link to set a new password will be sent to your email address.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up