Skosh plastikuvaba puhastusvahendite stardikomplekt 3tk

Skosh plastikuvaba puhastusvahendite stardikomplekt 3tk

8.50

Laos
2.00 out of 5

8.50

Skosh plastikuvabad puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plastiku hulka sinu elus. Stardikomplekt sisaldab vannitoa-, peegli- ja üldpuhastusvahendit.

Skosh puhastusvahendid on 100%  vegan, plastikuvabad, biolagunevad ja veekogudele ohutu koostisega. Sobivad laste ja loomadega majapidamisse.

Saadavus: Laos
Osta see toode, ning teeni 9 punkti!

Kirjeldus

Skosh plastikuvabad puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plastiku hulka sinu elus.

Skosh puhastustabletid ei sisalda toksilisi aineid, sisaldab 100% biolagunevaid ja vegan koostisosi. Lõhnastatud eeterlike õlidega. Puhastustableti kasutamine aitab märkimisväärselt vähendada puhastusvahendite ostmisest tekkivat plastiku hulka.

Vannitoa puhastusvahend: Skosh vannitoapuhastusvahendit saad kasutada pindade puhastamiseks nagu dušinurk, wc-potid, kraanikausid, vannitoaplaadid. NB! mitte kasutada marmori, naturaalse kivi ning puidu puhastamiseks.

Suurem osa mustusest tekib vannituppa veeplekkide ja katlakivi tõttu. Seetõttu on Skosh vannitoapuhastusvahendi pH-tase kohandatud spetsiaalselt katlakivi ja veelplekkide efektiivseks eemaldamiseks. Skosh vannitoapuhastusvahendi pH on madalam, mistõttu muudab see vannitoa puhastamise hõlbsamaks.

Klaasi- ja peeglipuhastusvahend: Skosh plastikuvaba klaasi- ja peeglipuhastusvahend sisaldab naturaalseid sooli, mis aitavad peeglid ja aknad jätta triipudevabaks. Skosh peeglipuhastusvahendil on värsked ookeani lõhnanoodid.

Üldpuhastusvahend: Skosh üldpuhastusvahendit võid kasutada peaaegu iga pinna puhastamiseks (kaasa arvatud nõude pesemiseks).  Üldpuhastusvahendil on kõrgem pH-tase, mis võimaldab efektiivselt eemaldada rasva ning tugevama mustuse.

Üldpuhastusvahendit võib kasutada järgmisel pindadel: erinevad köögipinnad (graniit, kvarts, laminaat, tehisplaadid), pliidiplaat, valamud, roostevaba teras, grillid, keraamilised plaadid. Mitte kasutada marmori, loodusliku kivi ja puidu puhastamiseks.

Puhastustabletid on välja töötatud koostöös Lund Ülikooli spetsialistidega, et saavutada efektiivne tulemus öko-sõbralike koostisosadega. Ei jäta pindadele ohtlikke jääke! Kõik Skosh tooted sobivad majapidamisse, kus on lapsed ja loomad. PS! Kuid hoolimata sellest tuleb hoida puhastustabletid laste ja loomade eest kättesaamatus kohas!

Omadused

 • Biolagunevad vegan koostisosad
 • 100% mittetoksilised koostisosad
 • Plastikuvaba
 • Madala CO2 määraga
 • Pakendatud paberist pakendisse

Kasutamine: Kõige parem tulemus on Skoshi tablett 500ml pudeli kohta. Täida 500ml veega (soovitatav soojem vesi, kuna siis lahustub tablett kiiremini). Lisa tablett pudelisse ning lase lahustuda. Paari minuti pärast keera pihustiga kork peale ning puhastusvahend on kasutamiseks valmis.

Lahustumine võib aega võtta kuni 5 minutit (sõltub vee temperatuurist). Puhastusvahend on lahutatuna efektiivne kuni 6 kuud.

Ühte ja sama pudelit saad lõpmatuseni tabletiga täita ning seetõttu märkimisväärselt vähendada äravisatavat plastiku hulka.

Koostis: 

Vannitoa puhastusvahend: Citric acid, maleic acid, sodium sulfate, sodium hydrogen corbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring and essential oils

Üldpuhastusvahend: Citric acid, sodium carbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring, and essential oils.

Klaasi- ja peeglipuhastusvahend: Citric acid, sodium hydrogen carbonate, anionic surfactant (5-15%), sodium sulfate, sodium benzoate, colouring, and essential oils.

Lisainfo

Bränd

Kogus

Share your thoughts!

2 out of 5 stars

1 review

Let us know what you think...

What others are saying

 1. uuumary

  Ei soovita

  uuumary

  Üldpuhastusvahend on ok, vannitoavahend teeb peaaegu töö ära, aga klaasipuhastusvahend on konkurentsitult halvim, mida kasutanud olen.
  Ei soovita!

  (0) (0)

  Something wrong with this post? Thanks for letting us know. If you can point us in the right direction...

×

Pure Cosmetics Eesti reward points:

 • For creating new user = 50 points
 • For writing a review = 5 points
 • For every spent 1€ = 1 point
 • You can use points for discount: 20 points = 1€
 • Points expire after 30 days

A link to set a new password will be sent to your email address.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up