UUS
-20%

REBAEL Mono naturaalkummist lutid Sweet Pink/Salmon suurus 0-6 kuud, 2tk

REBAEL Mono naturaalkummist lutid Sweet Pink/Salmon suurus 0-6 kuud, 2tk

Original price was: 9.00€.Current price is: 7.20€.

Laos

Original price was: 9.00€.Current price is: 7.20€.

Pakkumise lõpuni:
3Päeva23Tundi17Minutit05Sekundit

REBAEL lutid on on peale stiilse välimuse ka ühed ohutumad lutid turul. Tootmisprotsessis naturaalkummi töötlemisel kasutatakse spetsiaalset pikaajalist viisi, mis välistab ohtlike kemikaalide kasutamise. Plastikosa on tehtud BPA-vabast materjalist.

REBAEL lutid ületavad standardi EN-1400 nõudeid. Ainult parim on piisavalt hea!

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Moodsad Taanis valmistatud kaunites toonides lutid. Need vastavad EN-1400 standardi nõuetele ja on 100% BPA vabad. Rebaeli luttidel on looduslikust kummist nibu, mida nimetatakse ka loodusliku kummi lateksiks. Rebaeli luttides lastakse looduslikul kummil kuivada loomulikult, ilma kemikaalideta. See tähendab, et tootmisprotsess võtab veidi kauem aega, kuid tagab puhtamad, vastupidavamad ja ohutumad lutid.

Ohutus ja disain:

Oma kütkestava Skandinaavia pärandi ja erksate värvide seguga tõmbab Rebael vaevata tähelepanu. Kuid selle võlu ulatub moest kaugemale – Rebael on üks ohutumaid saadaolevaid lutte.

Kõik lutid on valmistatud Taanis ja meie lutid on vabad igasugustest kahjulikest ainetest ning lutti testitakse enne tehasest väljumist mehaaniliselt.

Rebael on ohutu ega sisalda kahjulikke aineid ega kemikaale.
Meie lutid ületavad standardi EN-1400 nõudeid. Ainult parim on piisavalt hea!

 

Luti hooldus ja puhastamine:

Ohutuse tagamiseks on oluline, et te steriliseeriksite lutte iga päev, kuid eriti enne esimest kasutamist. Looduslike materjalide kasutamise tõttu tuleks steriliseerimine läbi viia järgmiselt:

1.    Pange lutt kaussi ja valage see keeva veega.
2.    Laske lutil 5 minutit liguneda.
3.    Võtke lutt kätte ja laske sellel kuivada. Pigista luti sees olev vesi välja.

Pärast jahutamist on teie lutid steriliseeritud ja kasutamiseks valmis! Ärge keetke Rebaeli lutte, kuna see võib kahjustada looduslikku kummi. Rebaeli luti sagedane puhastamine on optimaalse hügieeni tagamiseks oluline. Hea hügieen on alati oluline, kuid väikeste laste ja imikute jaoks ülioluline. Ärge kasutage UV-sterilisaatoreid Rebaeli lutid on valmistatud looduslikust materjalist, mis läbib loomuliku vananemisprotsessi. UV-kiirgus mõjutab seda protsessi negatiivselt – seetõttu soovitame mitte kunagi kasutada UV-sterilisaatoreid. Ärge kunagi puhastage nõudepesumasinas Nõudepesumasinad ei saavuta piisavalt kõrget temperatuuri, et tagada steriliseerimine. Ka nõudepesumasinas kasutatavad kemikaalid võivad lutti kahjustada.

Enne kasutamist kontrollige alati lutt üle, eriti siis, kui beebil on hambad tulemas. Kui lutt on kahjustatud, siis lõpeta luti kasutamine. Vahetage lutti iga 4-6 nädala tagant.

Lisainfo

Bränd

Kogus

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Pure Cosmetics Eesti reward points:

  • For creating new user = 50 points
  • For writing a review = 5 points
  • For every spent 1€ = 1 point
  • You can use points for discount: 20 points = 1€
  • Points expire after 30 days

A link to set a new password will be sent to your email address.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up