UUS

JOIK Kodulõhnastaja Aprikoos ja freesia

JOIK Kodulõhnastaja Aprikoos ja freesia

28.10

Laos

28.10

Aprikoos ja freesia erikollektsiooni inspireeris Pantone 2024. aasta värv Peach Fuzz.

Kerge ja hurmav kooslus, millega saabub tuppa suve algus. Vallatu suvine lõhnabukett, mille koosluses on küps aprikoos, mahlane virsik ning õrn elegantme freesia ja nendesse põimunud õun, mustsõstar ning mandel. See lõhnabukett on tõeliselt suvine, puuviljane ja vallatu.

Tipunoodid: õun, mustsõstar, mandel

Lõhna süda: tähtaniis, freesia, roos

Baasnoodid: aprikoos, virsik

JOIK difuuser on mugav ja stiilne võimalus elavdada interjööri ning praktiline alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid.

JOIK Home & Spa difuuserid ja ruumiparfüümid on valmistatud kvaliteetse glütseriinil põhineva solubilisaatoriga, mis on keskkonnasõbralik toode, valmistatud taastuvatest materjalidest ja omab madalat süsinikujalajälge. Selle sobiv aurustumiskiirus tagab optimaalse lõhnade leviku pikaajaliseks meelteelamuseks.

JOIK Home & Spa lõhnad on välja töötatud koostöös parimate lõhnamajadega Grasse’is, Prantsusmaal, mis on tuntud kui maailma parfüümipealinn. Nende pikaajaline ajalugu ja rohkem kui 100-aastane kogemus, kuid samal ajal kaasaegne ja innovatiivne lähenemine praegustele trendidele tagab, et meie kodulõhnastus-tooted on valmistatud parimate lõhnadega, mis saadaval on.

UFI: 2410-S0YV-7006-EJ87

Saadavus: Laos

Kirjeldus

Kasutamine: Eemaldage pudelilt must kork, keerake dekoratiivne kork pudelile ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

Ettevaatust, vedelik võib kahjustada erinevaid pindasid. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

Lisainfo

Bränd

Kogus

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Pure Cosmetics Eesti reward points:

  • For creating new user = 50 points
  • For writing a review = 5 points
  • For every spent 1€ = 1 point
  • You can use points for discount: 20 points = 1€
  • Points expire after 30 days

A link to set a new password will be sent to your email address.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up