Professionaalne jumestus Sampure Mineralsiga!

Back to Ajakiri
Jumestajad kes kasutavad mineraalkosmeetikat

Professionaalne jumestus Sampure Mineralsiga!

Professionaalne jumestus Sampure Mineralsiga!

Autor: Sandra

Professionaalne jumestus Sampure Mineralsiga!

Mineraalkosmeetika on tänaseks päevaks võitnud väga paljude südamed, sest lisaks veatule tulemusele on sel ka näonahale väga kasulikud omadused. Sampure Minerals on üks erilisemaid mineraalkosmeetika brände kogu maailmas – selle puhtuses ja kasulikkuses võib alati kindel olla! Eestis on kahjuks vähe jumestuskunstnikke, kes kasutaksid oma töös mineraalmeiki ning seepärast on meil väga hea meel öelda, et Sampure Mineralsi tooteid kasutavad juba väga mitmed jumestajad ning see arv on aina kasvamas! Üheks imeliseks jumestajaks on Eva-Andra Tamm, kelle hubane salong Tallinna kesklinnas ootab kõiki külla Sampure’i toodetega tutvuma! Lisaks sellele tegime Eva-Andraga intervjuu, et jagada teiega jumestaja ilunõuandeid, milliseid tooteid peaks sisaldama tavakasutaja kosmeetikakott ja veel palju muud põnevat alljärgnevas artiklis.

Kuidas ja millal tekkis huvi jumestamise vastu?

Eva-Andra Tamm: “Minu puhul on olnud jumestajaks saamine vältimatu ja huvi jumestamise vastu on saatnud mind väikesest peale. Lapsepõlves on olnud kõikide minu nukkude silmad värvitud ning juuksed minu enda poolt soengusse seatud. Mäletan, et ajakirjade fotodel joonistasin alati meigid ümber, sest mulle tundus, et teadsin juba siis, kuidas ilusam oleks. Päris jumestajaks saamiseni läks küll veel aastaid aega, kuid alates aastast 2007 on olnud jumestamine minu töö, kirg ja hobi.”

"Mäletan, et ajakirjade fotodel joonistasin alati meigid ümber, sest mulle tundus, et teadsin juba siis, kuidas ilusam oleks."

Kuidas jõudsid mineraalkosmeetikani ja millised on igapäevased kogemused
sellega?

Eva-Andra Tamm: “Olen olnud aastaid skeptiline mineraalkosmeetika suhtes, kuid millegipärast otsustasin anda Sampure Mineralsile võimaluse. Kuna mul on olnud pikalt probleem oma näonahaga, siis see, kuidas ma enda peal nägin, mis moodi mineraalkosmeetika minu näonahka parandas ning põletikku vähendas ja selle juures veel hästi peal püsis ning kattis oli peaaegu uskumatu.”

Mis on jumestuskunstniku töö kõige parem osa ning kõige raskem osa?

Eva-Andra Tamm: “Töö juures on alati kõige suurem rõõm õnnestunud tööst, heast tagasisidest ja klientidest, kes ikka ja jälle tee minu jumestustooli tagasi leiavad. Raskused kipuvad küll ununema niipea kui nad on ületatud, kuid võib-olla on töö üks keerukamaid osasid see, kuidas kliente mõistma panna, et neist igal ühel on mitmeid ilusaid omadusi ning ei tasuks keskenduda vigade peitmisele vaid hoopis oma ilu esile toomisele.”

Kust ammutad inspiratsiooni oma tööks?

Eva-Andra Tamm: “Kõikjalt.”

"Kuna mul on olnud pikalt probleem oma näonahaga, siis see, kuidas ma enda peal nägin, mis moodi mineraalkosmeetika minu näonahka parandas ning põletikku vähendas ja selle juures veel hästi peal püsis ning kattis oli peaaegu uskumatu."

Kui palju erineb jumestuskunstniku ja tavainimese kosmeetikakoti sisu? Kui sisukas peaks olema tavakasutaja kosmeetikakott? Milliseid tooteid see peaks sisaldama?

Eva-Andra Tamm: “Minu isikliku kosmeetikakoti sisu on tõenäoliselt võrreldes mitmete tavaksutajatega suhteliselt tagasihoidlik. Mulle meeldib loomulik välimus ja see kajastub ka jumestuses. Minu arvates võiks tavakasutaja kosmeetikakott sisaldada nii palju tooteid kui hing ihaldab, lihtsalt tuleks jälgida, et tooted ei ole läinud vanaks ning neid kasutatakse maitsekas koguses. Tavakasutaja kosmeetikakotis võiks miinimumis peituda tooted, mis aitavad saavutada veatu jumestuspõhja, sellele lisaks veel päikesepuuder, kulmupliiats, ripsmetušš ja huuleläige.”

Millised on Sinu must-have tooted, mida alati endaga kaasas kannad?

Eva-Andra Tamm: “Üks rõõmsat tooni huuleläige on mul alati kotis olemas, sest see toode lööb isegi väsinud välimuse juures silmad särama.”

Millise sooviga tavaliselt meiki tullakse?

Eva-Andra Tamm: “Soove on erinevaid, kuid kindlasti üks olulisemaid on meigi püsivus. Klient soovib, et jumestaja juures tehtud meik püsiks veatuna võimalikult kaua.”

"Tavakasutaja kosmeetikakotis võiks miinimumis peituda tooted, mis aitavad saavutada veatu jumestuspõhja, sellele lisaks veel päikesepuuder, kulmupliiats, ripsmetušš ja huuleläige."

Paljusid naisi huvitab kindlasti, kuidas saada veatu meigipõhi, millised on Sinu soovitused?

Eva-Andra Tamm: “Hästi hooldatud näonahk on kõige parem eeldus veatu meigipõhja saavutamiseks.”

Mis on kõige tähtsam ilunõuanne, mida eesti naistele annaksid?

Eva-Andra Tamm: “Keskenduda tuleks oma väimuse ilule ning seda rõhutada.”

Millised on Sinu Sampure Mineralsi lemmiktooted mida kindlasti soovitaksid igale kliendile?

Eva-Andra Tamm: “Mina soovitaksin Sampure Minerals jumestuspõhjasid. Nii loomulikku ja katvat toodet on keeruline leida, mis samal ajal kaitseb ning hooldab Sinu nahka.”

"Hästi hooldatud näonahk on kõige parem eeldus veatu meigipõhja saavutamiseks."

On äärmiselt hea meel tõdeda, et mineraalkosmeetika populaarsus aina kasvab, seda ka jumestuskunstnike seas. Pure Cosmetics Eesti meeskond soovitab julgelt kõikidele koolilõpetajatele, sünnipäevalistele, pulmalistele ja kõikidele teistele, kes soovivad end kaunina tunda, lasta teha just meik mineraalkosmeetikaga, sest nii tagame igaljuhul selle, et meie näonahk on terve ja särav ning seda hommikutundideni välja. Lase end hellitada ja külasta Eva-Andra Tamme stuudiot!

Kõik, mida peaksid teadma mineraalkosmeetikast

Sõna ”mineraalkosmeetika” tekitab endiselt paljudes eelarvamusi, kõhklusi, kuid sageli on nende tunnete taga teadmatus või negatiivne kasutamiskogemus. Inglismaa auhinnatud mineraalkosmeetika bränd Sampure Minerals on lühikese ajaga jõudnud aga paljude…

Kauni ja terve naha saavutamiseks on vaja pühendumist

Sageli on inimesed arvamusel, et alles 30. eluaastates peab hakkama tähelepanu pöörama näohooldusele, mis aitaks ennetada enneaegset vananemist. Tegelikult algab nahas kollageeni vähenemine juba 20. eluaastates. Naha välimust mõjutavad väga paljud faktorid…

Share this post

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to Ajakiri