Tilk! Gloss me huuleõli 5ml
5.90€
Gloss Me lip juice on unikaalse punavetikaekstraktiga rikastatud huuleõli, mis niisutab huuli ja jätab huultele kerge läike.Huuleõli koostises olev porgandiõli sisaldadab rohkelt beetakaroteeni, A-, B-, C-, D-, E- ja F-vitamiini ning on suurepärane naha niisutaja. Porgandiõli toidab ja kaitseb nahka välistegurite eest nagu kuum või külm temperatuur, õhusaaste ning UV-kiirgus. Vaarikaseemne- ja kookosõli niisutab nahka rikkalikult ja omab looduslikku päikesekaitsefaktorit. Jojobaõli võitleb vabade radikaalide vastu, niisutades ja toites nahka.
- Kirjeldus
- Lisainfo
- Arvustused (2)
Kirjeldus
Kasutamine: Kanna toodet huultele vastavalt vajadusele.
Kõik õli koostisosad on looduslikku päritolu ja vegan. Õlis kasutame Saaremaa rannaaladelt korjatud punavetikaekstrakti.
Koostis: Caprylic/Capric Triglyceride, Medium Chain Triglyceride, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Rubus Idaeus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Furcellaria Lumbricalis Extract, Dunaliella Salina Extract, Mentha Spicata Herb Oil, Limonene, Tocopherol, Linalool
Jaga oma mõtteid!
Anna meile teada oma mõtetest...
Mida teised ütlevad
Pure Cosmetics Eesti preemiapunktid:
- Uue kasutajakonto loomine = 50 preemiapunkti
- Tootearvustus = 5 preemiapunkti
- Iga ostuga teenid 1€ = 1 preemiapunkti
- Preemiapunkte saab kasutada maksmisel 20 preemiapunkti = 1€
- Preemiapunktid aeguvad 30 päeva jooksul peale kontole lisamist
raudmarje –
Väga mugav on seda huultele kanda.
(0) (0) Jälgi Lõpeta jälgimine
karolina.maar –
Hea lõhnaga. Metallkuul on mõnus jahutav.
(0) (0) Jälgi Lõpeta jälgimine