D’Difference küünal Signature Scent NO. 1 240g
21.50€
100% sojavahast küünal, mille põlemisaeg on kuni 60 tundi!
Signature Scent No.1 küünal lõhnab nagu jalutuskäik kevadisest aiast looklevale metsarajale. Väikesel jalgrajal imetlete peenrast virguva basiiliku rohelust ja tunnete hõrku vürtsi. Paremal pool rada teiste taimede üle võimust võttev metsik münt paneb teid korraks mõtlema looduse jõule… Edasi liikudes on tunda piibelehtede ning jasmiinipungade hõngu ja meeltesse tulevad mälestused viimasest reisist…laimid, bergamot ja greibid ning nende kirbe värskus, fenkol oma erilise aroomiga, mis su kaaslasele väga ei meeldinud. Päev muudkui veereb ja tõmbab kaasa. Õhtul kamina ees mõtled tagasi päeva jooksul kinni püütud lõhnadele ja tunned, et kui sinna lisada ambra, muskus ja seedripuu, saaks sellest kõigest ühe erilise ning meeldejääva parfüümi!
- Kirjeldus
- Lisainfo
- Discussion (0)
Kirjeldus
Kasutamine: Põletage küünalt kuni kogu pealispinna sulamiseni. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks
põlenud tahi tükke. Ärge kunagi põletage küünalt järjest üle 4 tunni. Enne järgmist põletamist lõigake taht 0,5 cm pikkuseks. Hoidke põlevat küünalt lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel – klaas võib olla kuum. Ärge põletage küünalt tuleohtlike materjalide peal või läheduses. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Ärge jätke kunagi põlevat küünalt järelvalveta!
Lõhna tipp: basiilik, laim, bergamot, greip, fenkol
Lõhna süda: roheline tee, münt, jasmiin, piibeleht
Lõhna põhi: muskus, seedripuu, ambra
Koostis: 100% SOJAVAHA ja PARFÜÜM
Lisainfo
Kogus | |
---|---|
Bränd |
Share your thoughts!
Let us know what you think...
Pure Cosmetics Eesti reward points:
- For creating new user = 50 points
- For writing a review = 5 points
- For every spent 1€ = 1 point
- You can use points for discount: 20 points = 1€
- Points expire after 30 days
What others are saying
There are no contributions yet.