Alima Pure Cream Concealer 2,5g
35.00€
Nahal ülikerge, full-coverage peitekreem pakub katvust täpselt neile piirkondadele, mida soovite peita! Peitekreem on valmistatud niisutavatest ning vitamiinirohketest koostisosadest, et hoolitseda samaaegselt teie naha eest! Tänu naha enda soojusele, hajub peitekreem lihtsasti! Peitekreem peidab tumedad silmaümbrused, tasakaalustab punetuse ja peidab pigmentatsioonist tingitud ebaühtlused. Toode on kergesti hajutatav ning jätab ühtlase katvuse. Niisutavad koostisosad nagu mesilasvaha, avokaadoõli, sheavõi ning E-Vitamiin rahustavad teie nahka samaaegselt. Seda kreemja koostisega concealerit on eriti mugav peale kanda švammiga, pintsliga või sõrmeotsdega.
Toodet ei ole testitud loomadel. Toode on valmistatud ilma: pähklite, gluteeni, lõhnaainete, silikooni, parabeenide, sulfaatide, sünteetiliste värvainete, talgi, vismutoksükloriidi, ftalaatide, dimetikooni ja nanoosakesteta.
Säilivusaeg: 30 kuud suletuna. 12 kuud peale avamist.
Valmisatud Itaalias
- Kirjeldus
- Lisainfo
- Discussion (3)
Kirjeldus
Toonid:
Dew: heledale Warm või Neautral alatooniga nahale
Sobib Satin Matte Foundation toonidega: Warm 1 ja Beige 1. Pressed Foundation toonidega: Sesame or Aspen.
Pearl: heledale Cool või Neutral alatooniga nahale
Sobib Satin Matte Foundation toonidega: Cool 1, Neutral 1 ja Olive 0. Pressed Foundation tooniga: Birch.
Echo: heledale kuni keskmisele Warm või Neutral alatooniga nahale
Sobib Satin Matte Foundation toonidega: Warm 2, Warm 3, Beige 2 ja Beige 3. Pressed Foundation toonidega – Nutmeg or Ginger.
Dream: heledale kuni keskmisele Cool või Neutral alatooniga nahale
Sobib Satin Matte Foundation toonidega: Cool 2, Cool 3, Neutral 2, Neutral 3, Olive 1 ja Olive 1.5. Pressed Foundation toonidega: Macadamia ja Nutmeg.
Spice: keskmisele Warm või Neutral alatooniga nahale
Sobib Satin Matte Foundation toonidega: Warm 4, Warm 5, Beige 4 ja Beige 5. Pressed Foundation tooniga: Cardamom.
Suede: keskmisele Cool või Neutral alatooniga nahale
Sobib Satin Matte Foundation toonidega: Cool 4, Cool 5, Neutral 3.5, Neutral 4, Olive 2 ja Olive 3. Pressed Foundation toonidega: Dune, Malt ja Chestnut.
Koostis: Squalane (Olive derived), Olive Oil Decyl Esters, Silica, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cera Alba (Beeswax), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Squalene (Olive derived), Tocopherol (Sunflower derived) [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxide-Red), CI 77492 (Iron Oxide-Yellow) , CI 77499 (Iron Oxide-Black), CI 77007 (Ultramarines)]
Lisainfo
Bränd | |
---|---|
Toon | Dew, Dream, Echo, Pearl, Spice, Suede |
Kogus |
Share your thoughts!
Let us know what you think...
What others are saying
Pure Cosmetics Eesti reward points:
- For creating new user = 50 points
- For writing a review = 5 points
- For every spent 1€ = 1 point
- You can use points for discount: 20 points = 1€
- Points expire after 30 days
Elli –
Peidab minu aknelise naha ning suured poorid. Olen väga väga rahul antud tootega!
(0) (0) Watch Unwatch
Carolyn –
Hajub suurepäraselt ning püsib kogu päeva!
(0) (0) Watch Unwatch
Liisa-Loore –
Mulle on see peitekreem väga sügavalt muljet avaldanud. Mulle meeldib väga, et see on nii kompaktne ning on koos peegliga. Toode on kreemjas, kuid on ka peaaegu pulbriline. Ma ei tea, kuidas seda kirjeldada, ja peate seda lihtsalt ise tunnetama, kuid see on tõesti ainulaadne tekstuur. See katab mu tumedad silmaalused ja kuigi mu silmaalune piirkond on eriti kuiv, ei too see peenikesi kortusid esile. Eriti kui toode sulandub enda naha soojusega, tundub see jumalik. Kindlasti soovitan!
(0) (0) Watch Unwatch