Meist

Pure Cosmetics Eesti

Kuidas sai idee alguse?

Olles ise suur looduskosmeetika austaja ning pikalt seotud kosmeetikamaailma, ilukoolituste ning erinevate brändidega, mõistsin vajadust luua veebikeskkond, mis enne toodete edasimüümist, kontrollib toodete vastavust standardile ning eriliselt oleme suunanud rõhu toodete koostisele.

Koolitajana puutusin tihti kokku klientidega, kes ei osanud seostada nahaprobleeme kosmeetikatoodetega, mida nad igapäevaselt kasutasid. Tihti olid muutused läbi viidud toidulaual, kuid tagaplaanile oli jäetud kosmeetikakoti sisu.

Andes neile edasi enda kogemuse ning suunates neid muutuste poole, olen saanud võrratut tagasisidet – mis võiks olla parim enesekindluse boost kui särav, klaar, nooruslik ning probleemide vaba nahk? Eriti sellisel juhul kui oleme vaevelnud nahaprobleemiga terve oma elu.

Nahk on meie suurim organ ning läbi selle olulise kaitsekihi imenduvad organismi kõik kosmeetikatoodetes olevad ained- nii kasulikud kui ka kahjulikud. Kuidas me aga teame, mis on kahjulik? Kust leida see aeg, et pikad koostist kirjeldavad loetelud läbi lugeda? Ja isegi kui loeme, palju me sellest aru saame?

Siin kohal tulevadki appi Pure Cosmetics ning Pure Cosmetics standard. Me ei müü valimatult tooteid, selleks, et neid lihtsalt müüa – kogu meie tootevalik on kontrollitud ning seetõttu ohutu teie tervisele!

Miks "Pure Cosmetics Eesti"?

Sõna “Pure” tuleb inglise keelest ning seda võib eesti keelde tõlkida väga mitmeti- puhas, selge, ehe, lisanditeta, rikkumata ning naturaalne. Kõike neid märksõnu esindab Pure Cosmetics!

Cosmetics” esindab meie põhilist tootegruppi. Lisaks kosmeetikale pakume e-poes meie põhikategooriaga haakuvaid tooteid. Näiteks võite koos dušigeeliga soetada vannirituaali eriliseks nautimiseks sidrunheina sojaküünla.

Sõna "Pure" tuleb inglise keelest ning seda võib eesti keelde tõlkida väga mitmeti- puhas, selge, ehe, lisanditeta, rikkumata ning naturaalne. Kõike neid märksõnu esindab Pure Cosmetics!

Kas Pure Cosmetics Eesti e-poes on esindatud vaid Eestis toodetud looduskosmeetika?

Pure Cosmetics e-poest leiad nii kodumaiseid tootjaid kui ka Euroopa ilumaailma paremiku. Meie e-poest leiad näiteks brändid Evolve Organic Beauty, Naïf ning Dr. Bronner’s.

Lisaks toome ise maale Sampure Mineralsi võrratuid tooteid, mida lisaks Pure Cosmetics Eesti e-poele on võimalik leida Tradehouse Ilukaubamajast ning tellida Loverte e-poest!

Kodumaistest tootjatest on esindatud Eesti looduskosmeetika paremik – Tilk!, Oma, Berrichi, HOIA, Aesti, Kokos, LUUV, BonMerite, Magrada, MADARA, Lumi jne.

Pure Cosmetics eesmärgiks on rikastada tootevalikut lisades pidevalt müüki uusi brände ning pakkuda Eestis suurimat ja parimat valikut kosmeetikatooteid, mille puhtuses võid 100% kindel olla! Meil on kavas palju põnevaid üllatusi ning ideed on suured! Iga asi aga omal ajal- kasvame koos klientide rahulolu ning soovidega, analüüsides pidevalt meieni jõudnud hinnalist tagasisidet!

Ja lõpetuseks võtaksin meie tegemised kokku järgmise mõttega: “Ilu ei ole midagi tehislikku, sünteetilist ning kunstlikku – see peitub tasakaalus, sisemises säras, heas enesetundes ning naturaalsuses.”

"Kodumaistest tootjatest on võimalik Pure Cosmetics e-poest leida Eesti looduskosmeetika paremik - Oma, Berrichi, HOIA, Mukk, Aesti, Kokos, V.O.H, BonMerite jne."

Pure Cosmetics Eesti founder

Gertrud Vardja